středa 14. března 2012

Jarní výměna podruhé

.. tentokrát se doopravdy jedná o obrázky z Jarní výměny, zorganizované Helenkou. Touto cestou bych chtěla Helence moc poděkovat, za tu spoustu práce a času, který věnovala výměně. A také za tu radost, kterou jsem měla jak při výrobě dárků, těšení a zároveň napětí, zda se dárek bude líbit. Další a ještě větší radost byla při obdržení dárečků.    Zúčastnila jsem se takové akce poprvé a moc se mi to líbilo, vlastně líbí a pokud příště něco takového bude, ráda se připojjím znovu. Helenko moc děkuji!!!
 ( Píšu za sebe, ale určitě se mnou budou souhlasit všechna ostatní zúčastněná děvčata.)


Tady jsou obrázky dárečků od Kateřinky (www.maison-de-la-suisse.blogspot.com), které mi včera přišly. Měla jsem velkou radost, moc se mi líbí. Ptáček v srdíčku je tak něžný a krásně sladěný, hned jsem s ním vyzdobila kuchyň. Háčkovaná kytička dostane uplatnění jako ozdoba svetříku. Na čokoládce jsem si pěkně smlsla. Kačenko, moc děkuji! To je můj dárek pro Marušku - www.marvael.blogspot.com

6 komentářů:

 1. No to je všechno tak krásné a něžné, ach jooo, škoda, že jsem na to "levá,", hned bych vyráběla.

  OdpovědětVymazat
 2. Pavli, to je nadhera! Jsem take cela napjata, zda se bude muj vyrobek libit :) Jak uz jsem psala u Helenky, tesim se moc na to, az vsechno vystavi na blogu! Zdravim, Monika.

  OdpovědětVymazat
 3. Ja to ted pisu vsude jak jste holky sikovne a vsichni delate tak krasne veci .Ja dostanu darek od Moniky a nemuzu se dockat ale je mezi nami velka dalka tak to trva .

  OdpovědětVymazat
 4. Souhlasím a ještě jednou děkuji.
  příjemný začátek jara přeji M.

  OdpovědětVymazat
 5. Pavlo,
  krásnými dárečky jsi podarovala Marušku :-) a zároveň krásné dárečky jsi dostala od Kačenky :-)
  Holky jste všechny moc šikovné !

  OdpovědětVymazat
 6. Ahoj Pavlo, krásné dárečky jsi darovala a zároveň dostala. Helenka měla výborný nápad.
  Hezké jarní dny
  Jana

  OdpovědětVymazat